Krav MagaKrav Maga FightingKrav Maga JuniorKrav Maga Law Enforcement

Nowy sezon z Krav Maga WorldWide

15
wrz

Pierwszy trening w nowym sezonie za nami. Damy jeszcze parę dni czasu niezdecydowanym a potem ruszamy ostro z materiałem. A’propos niezdecydowanych – 22 września w sobotę treningi otwarte w K1. Krav Maga, MMA, Muay-Thai. Każdy może potrenować, popatrzeć, sprawdzić, porozmawiać z trenerem.

W tym sezonie planujemy cykl jednodniowych szkoleń z zakresu szeroko pojętej samoobrony. Chcemy m.in. wyjść z sali, poćwiczyć w miejskiej dżungli, w ciasnych pomieszczeniach, powalczyć z uzbrojonymi i nieuzbrojonymi napastnikami i zobaczymy co jeszcze.

Dodatkowo, wyłącznie dla osób najbardziej wymagających i traktujących samoobronę bardzo poważnie wprowadzamy regularną ofertę treningów indywidualnych i w małych grupach (maksymalnie 4 osoby), oraz ekstremalne 3-miesięczne kursy samoobrony jakich nie oferował jeszcze nikt w Polsce! Wkrótce pojawi się ich pełny opis.

Chcemy także ułatwić życie osobom pracującym w systemie zmianowym. Mamy możliwość utworzenia grupy Krav Maga w godzinach przedpołudniowych, lub około-południowych. Jeżeli znacie takie osoby dajcie im znać, niech wiedzą że też mają możliwość poćwiczyć.

Śledźcie także naszego Facebooka – tam będą pojawiać się najnowsze informacje oraz artykuły na temat Krav Maga i nie tylko.

Sportowe pozdrowienia Właściciele Klubu K1 oraz Trenerzy Krav Maga.K1 Training Center Facebook wspolpracaFit To Fight Krav Maga Worldwide