Krav MagaKrav Maga FightingKrav Maga JuniorKrav Maga Law Enforcement

Krav Maga Fighting

Krav Maga Fighting jest programem przeznaczonym dla każdego, kto chce w krótkim czasie nauczyć się realnej walki. Inspirowany jest przez system MMA, Valetudo, boks, muai – thai itp . Dobór technik opracowany został w taki sposób aby wykształtować w ćwiczącym nawyki pozwalające w jak najkrótszym jak to jest możliwe czasie zakończyć walkę.

Program Krav Maga Fighting składa się z trzech poziomów:

  • Poziom pierwszy trwa 3 miesiące – kształtowanie podstawowych cech motorycznych ukierunkowanych na walkę, nauka pozycji walki w stójce i w parterze, nauka podstawowych ciosów, kopnięć i obaleń oraz obrony przed nimi.
  • Poziom drugi trwa 6 miesięcy – kształtowanie i doskonalenie wytrzymałości ukierunkowanej na walkę (praca na tarczach i łapach trenerskich). Taktyka walki dostosowana do różnego rodzaju przeciwników, doskonalenie technik w parterze (dźwignie na ręce i nogi, duszenia, uderzenia itp.) Walki zadaniowe.
  • Poziom trzeci zarezerwowany jest dla trenujących z długim stażem, obejmuje techniki zaawansowane, taktykę walki z kilkoma przeciwnikami, przygotowuje do brania udziału w zawodach FULL CONTACT.

Każdy ćwiczący od drugiego poziomu zaawansowania obowiązany jest okazać się aktualnym zaświadczeniem lekarskim dopuszczającym go do sparingów.

K1 Training Center Facebook wspolpracaFit To Fight Krav Maga Worldwide