Krav MagaKrav Maga FightingKrav Maga JuniorKrav Maga Law Enforcement

Galeria

Seminarium w Holandii
Seminarium szkoleniowe, które poprowadził John Whitman Top Instruktor z Narodowego Centrum Krav Maga w Los Angeles USA oraz Thierry Viatour Szef szkolenia Krav Maga na Europę, Holandia, 15-16 listopada 2008.

Mistrzostwa Świata Juniorów w KickBoxingu
Na Mistrzostwa Świata Juniorów w KickBoxingu startowało dwóch zawodników z naszego Lubelskiego Krav Maga Training Center. Nasi Pitbule wywalczyli tytuły vice-mistrzów świata: Adam Jasiński, który startował w kategorii do 57kg i Tomasz Jasiński w kategorii do 60 Kg. Obaj bracia startowali w najważniejszej z formuł K-1.

Mistrzostwa Świata Muay Thai w Bułgarii
Jako pierwszy po złoto sięgnął jednak Tomek, który, jak by nie było jest o pięć minut starszy. Dzień później wyczyn brata powtórzył Adam, który wygrał z reprezentantem gospodarzy. Po zwycięskich walkach obaj bracia usłyszeli Mazurka Dąbrowskiego.

Mistrzostwa Europy Voievod
W dniach 29-30 marca Barbara Stępniak zdobyła tytuł Mistrzyni Europy na I Otwartych Mistrzostwach Europy Voievod, które odbyły się w Kiszyniowie, stolicy Mołdawi. W zawodach wystartowało 300 zawodników z całej Europy. Voievod to sztuka walki opracowana w Mołdawii przez Nicolae Pascaru.

Seminarium Krav Maga

Egzamin Krav Maga w Gdańsku
W dniu 21 lutego 2008 w naszym oddziale w Gdańsku odbył się pierwszy egzamin Krav Maga na pasy: żółty i pomarańczowy. W egzaminie brało udział ponad 30 osób. Studenci którzy przystąpili do egzaminu wykazali się dobrym przygotowaniem technicznym i wyjątkowym zaangażowaniem.

Szkolenie Instruktorskie Lublin 2008
W dniach 1-2 marca 2008 odbyło się szkolenie instruktorskie (II Stopień) w którym brało udział 22 osoby z całej Polski. Szkolenie obejmowało obrony przed kopnięciami we wszystkich poziomach, obronę przed atakiem pałką oraz nożem oraz techniki walki w parterze.

Reportaż z Seminarium w Warszawie
W dniach 2-3 lutego 2008 w Wawie odbyło się seminarium szkoleniowe dla instruktorów, asystentów oraz osób chcących otworzyć swoje oddziały Krav Maga. W zajęcich uczestniczyło 14 osób z całej Polski.

KravMaga Junior w Olimpie
20.10.07 pokazy w Olimpie Krav Maga Junior

Pokazy w Olimpie
20.10.07 pokazy w Olimpie Krav Maga

Obóz KravMaga 2007
Zobacz jak było na I turnusie obozu KravMaga nad jeziorem Białym w lipcu 2007

Akademickie Mistrzostwa Polski w Kick-Boxingu
Zawody odbyły się 27-28.04.2007 w Warszawie. Były to I. Akademickie Mistrzostwa Polski w Kick-Boxingu. Nasza zawodniczka Barbara reprezentowała Akademię Medyczną w Lublinie i klub M.K.S.”Kalina-Lublin”. Była jedyną reprezentantką Akademi Medycznej. Basia zdobyła brązowy medal w semi-contakcie – gratulujemy!

Seminarium 06.01.28-29
W dniach 28 – 29 stycznia w naszym Centrum Krav Maga w Lublinie odbyło się seminarium szkoleniowe, które poprowadzili Grzegorz Adamczyk i Maciej Kaznowski. W szkoleniu wzięło udział ponad 50 osób; cywili i przedstawicieli służb mundurowych.

Kogo szkolimy
Centralny Ośrodek Szkolenia Krav Maga Worldwide – Polska prowadzi szereg szkoleń. Współpracuje z wieloma podmiotami w obszarze specjalistycznych zajęć wielotematycznych z zakresu szeroko pojętej taktyki i techniki interwencji, samoobrony, a także z wyszkolenia strzeleckiego.

Seminarium w Brukseli
W dniach 18 – 19 lutego w Brukseli odbyło się seminarium szkoleniowe z udziałem najwyższej klasy ekspertów światowych z USA. Szkolenie poprowadzili Darren Levine Chief Instructor US Krav Maga Association oraz John Whitman US Krav Maga Instructor.

Krav Maga Notebook
Zespół ekspertów opracował zintegrowany program szkolenia, który zawarty został w książce Notatnik KRAV MAGA w Akcji. Program zawiera techniki wymagane na poszczególne stopnie szkoleniowe.

Obóz KravMaga 2006
W obozie wzięło udział ponad 120 osób z kraju i zagranicy. Zajęcia odbywały się w pięknej scenerii okolic jez. Białego w naturalnym leśnym mikroklimacie oraz w klimatyzowanej sali z matą „tatami”.

Międzynarodowy obóz letni Krav Maga 2005
Nasze obozy nad jez. Białym to już tradycja. Co roku na dwóch turnusach trenujemy i bawimy się z Krav Maga. Ośrodek spełnia nasze wszelkie oczekiwania a możliwości treningowe są nieograniczone. Jezioro, plaża, lasy, super czyste powietrze, ogniska i grill.

Obóz Krav Maga – Riccione Rimini
W zgrupowaniu wzięło udział ok. 60 osób z Włoch, Francji, Belgii, Anglii i Polski. Zajęcia odbywały się w klimatyzowanej sali ekskluzywnego hotelu La’Conchiglie położonego nad przepiękną plażą Adriatyku.Treningi prowadzili najwyższej klasy instruktorzy.

I Seminarium Krav Maga Worldwide Polska
W dniach 8-9 kwietnia 2006 odbyło się pierwsze seminarium szkoleniowe Krav MagaWorldwide Polska które poprowadził John Whitman (światowej klasy instruktor z USA, posiadający 4 dan Krav Maga, dyrektor techniczny Krav Maga Worldwide.

Obóz Krav Maga 2004
Zobacz treningi w lesie, w obiektach nieczynnej cementowni, wieczorne spotkania przy ognisku i wspólne grillowanie. Razem z nami trenowali zagranicznie goście z Danii. Carsten Horn, szef IKMF Dania, prowadził zajęcia wspólnie Grzegorzem Adamczykiem.

Powitanie lata
Jeden z tych przyjemnych dni, kiedy noce są krótkie, napoje chłodne a kiełbaski z ogniska parzą język. Witaliśmy Lato i świętowaliśmy egzamin, jaki odbył się tego samego dnia.

Kulig z Krav Maga
Jak co roku, Krav Maga Worldwide Polska organizuje kulig. Jest to czas wzajemnej integracji uczestników przy ognisku i wspólnych zabawach. Fotogaleria najlepiej opisuje atmosferę imprezy…

Mistrzostwa Polski Muay Thai 2006
Mistrzostwa Polski Muay Thai, Warszawa, grudzień 2006.

K1 Training Center Facebook wspolpracaFit To Fight Krav Maga Worldwide